Rodinný dům 3 pokoje 80 m2

Zalíbená 6 PodvekyKutná Hora 285 06
14 000 Kč
Pronajmu prostorný dům ve velmi dobrém stavu s dispozicí 3+1. Tento cihlový dům nabízí ideální bydlení pro rodinu či skupinu přátel. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě a je nevybavená, takže si ji můžete zařídit podle svých představ. Dům má celkovou plochu 80 metrů čtverečních a je postaven na pozemku o rozloze 119 metrů čtverečních. Parkování není problém, protože k nemovitosti patří parkovací místo. Garáž zde bohužel není k dispozici. Výtah také není součástí budovy. Pokud máte domácí mazlíčky, musím vás zklamat, protože zvířata v této nemovitosti nejsou vítána. Bezbariérový přístup zde také není zajištěn. Sklep, balkón a lodžie zde bohužel nenajdete. Energetická náročnost budovy je označena štítkem F. Pokud vás tato nemovitost zaujala a máte zájem o prohlídku, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím zpráv. Rád vám zodpovím veškeré dotazy a domluvíme si termín prohlídky. Těším se na vaše zprávy a doufám, že se brzy uvidíme!
Dispozice3 pokoje
Stav nemovitostiVolná
Zařízení nemovitostiNezařízená
Měsíční nájem14 000 Kč
Výše kauce28 000 Kč
Výše poplatků za služby6 000 Kč
Uvedené poplatky za služby zahrnujíEnergie 3000kč a uhlí 3000kč měsíčně
Materiál budovyZděná
Stav bytuDobře udržovaný
Datum možného nastěhování18.11.2023
Podlahová plocha domu80 m2
Plocha pozemku119 m2
Plocha zahrady100 m2
Parkovací stání1x
Dotaz pronajímateli
: *
: *
: *
: *
:

Můžete prosím odpovědět na několik otázek, které se týkají nájmu a které dají pronajímateli možnost Vás lépe poznat? Dotazník zájemce o pronájem má sloužit k rychlejšímu odhalení, zda je nabízený byt pro Vás vhodný. Vyplnění dotazníku je zcela dobrovolné. Odpovědi budou zaslány pronajímateli spolu s Vaším kontaktem.

Dotazník určený pro zájemce o pronájem
Popište prosím stručně, proč se hodláte stěhovat?
Například stěhování do místa za prací, stěhování z menšího bytu do většího, sestěhování do společné domácnosti apod.
Jak dlouho zamýšlíte v nabízeném bytě bydlet?
Kolik osob by bydlelo v nabízeném bytě?
Počet dospělých osob
Počet dětí (do 18 let)
Máte pravidelný měsíční příjem?

Protože v rámci platformy NájemPlus pronajímatelé hledají dlouhodobé nájemníky, nájem bytu tedy uzavíráme na dlouhou dobu, obvykle rok či déle, měli byste dopředu zvážit, zda budete mít dostatek peněz na nájem a služby na začátku i po celou dobu průběhu nájmu.

Hned při podpisu nájemní smlouvy budete pravděpodobně potřebovat jednorázově větší obnos: první měsíční nájemné, kauci a možná odměnu realitnímu zprostředkovateli. A každý další měsíc pak v dohodnutém termínu samozřejmě budete muset platit nájemné a zálohy na vodu, elektřinu, vytápění atd. Výše nájemného a všechny poplatky spojené s nájmem jsou uvedeny v popisu nabízeného bytu.


Pokud zahrnete celkové čisté měsíční příjmy celé Vaší domácnosti a odečtete nájemné a všechny s ním spojené poplatky a zálohy na energie, jaká část příjmu by Vám zhruba zbyla?
Jaké je Vaše současné bydlení?
Jak dlouho bydlíte v současném bydlení?
Počet let
Počet měsíců
Pokud bydlíte v nájemním bydlení, odpovězte prosím na následující otázky.
Platil/a jste nájemné vždy včas?
Musel/a jste řešit nějaké konflikty s pronajímatelem?
Musel/a jste řešit nějaké konflikty se sousedy?
Každý pronajímatel chce mít v první řadě jistotu, že nájemce bude platit nájemné včas, že byt nezničí, že se bude chovat slušně a bude spokojeně bydlet v bytě po dlouhou dobu. Pokud chcete, uveďte další podrobnosti z předchozího bydlení a skutečnosti dokládající, že jste seriózní nájemník.
Pokud chcete, přiložte reference od předchozích pronajímatelů:
Pokud máte Vy (nebo Váš zamýšlený spolubydlící) nějaký koníček, zábavu, zvyk či styl života (např. chov psů či jiných zvířat, hra na hudební nástroj, kouření), o kterém víte, že by za určitých okolností mohl vyvolávat konflikty, prosím uveďte podrobnosti:
Pokud máte Vy (nebo Váš zamýšlený spolubydlící) nějaké speciální nároky na byt a bytový dům (např. klid v domě během dne), uveďte prosím:
Chcete doplnit nějaké další informace, které považujete za důležité? Pokud ano, uveďte.
Chcete přiložit nějaké dokumenty? Pokud ano, vložte.
Chcete položit pronajímateli nějaké otázky? Pokud ano, uveďte.

Děkujeme za spolupráci!


Souhlasím s tím, že budu v průběhu nájmu dodržovat Etický kodex nájemce
Souhlasím se Zásadami pro ochranu osobních dat
: capthca
* - Položky označené hvězdičkou jsou povinné